Nr katalogowy: 156

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 156

Motyw znad Wisły, 1903-4

olej, płótno; 61,5 x 77,5 cm
sygn. p. d.: JOZEF RAPACKI 1903-1904 r.