Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

428
Bez tytułu olej, płótno,
65 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Eugeniusz TUKAN-WOLSKI (ur. 1928)

429
Pejzaż niebieski, 2010 akryl, tektura;
41 x 46,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Wszechwład HORBACZEWSKI (ur. 1914)

430
Z doliny Prądnika - Stary młyn, ok. 1956 olej, płótno naklejone na tekturę;
49 x 64,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Franciszek KMITA (ur. 1926)

431
Motyw z Kazimierza Dolnego nad Wisłą, 1977 olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: Kmita
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

432
Jeźdźcy, 1963 olej, płótno;
97 x 126 cm;
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Felicja PACANOWSKA (1907 lub 1915-2002)

433
Miasteczko olej, płótno; 64,5 x 92 cm;
sygn. l. d.: F. Pacanowska
Cena wywoławcza. 4 000 zł

434
Les Pins de Rome, 1957 olej, płótno; 92 x 60 cm;
sygn. p. d.: F. Pacanowska
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Juliusz KRAJEWSKI (1905-1992)

435
Poeta, 1947 olej, płótno; 60 x 72 cm;
sygn. na odwrocie: J Krajewski
Cena wywoławcza. 8 000 zł

436
Martwa natura, 1954 olej, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. l. d.: F. Pacanowska
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Marzena TUREK-GAŚ [Margas] (ur. 1972)

437
Linemotiv, 2010 akryl, nylon; 90 x 195 cm (całość),
90 x 65 cm (każda praca);
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

438
Nerwica natręctw, 2002 akryl, płótno; 73,5 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: R. SOWIAK / 2002
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

439
Bez tytułu, 1995 olej, płótno;
33 x 41 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

440
WTC, 2002 akryl, płótno; 73,5 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

441
Czerwone tulipany, 2012 akryl, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: 2012 / E. DWURNIK
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

442
Tulipany, 2010 olej, płótno; 54,5 x 45,5 (w świetle oprawy);
sygn. 2010 / E. DWURNIK
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

443
Błękitny, 1992 olej, płótno; 150 x 210 cm;
sygn. p. d.: 91 E DWURNIK;
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Piotr CZAJKOWSKI (ur. 1973)

444
Abstrakcja, 2012 olej, płótno;
90 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 4 200 zł

Przemysław KMIEĆ (ur. 1979)

445
Wielka biała sowa, 2012 olej, płótno;
120 x 90 cm.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Andrzej FOGTT (ur. 1950)

446
Nocne ptaki, 1997 olej, płótno,
200 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Władysław KUFKO (ur. 1955)

447
Słomiane popołudnie, 2012 akryl, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: KUFKO
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Andrzej UMIASTOWSKI (ur. 1956)

448
Szachy, 1994 olej, płótno;
89 x 116 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Krzysztof WOJTAROWICZ (1954-2004)

449
Masaj olej, płótno;
126 x 106,5 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Zdzisław MAJROWSKI-MEYRO (ur. 1952)

450
Żar, 2011 olej, płótno;
65,5 x 92,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

451
Zakochani w Rzymie, 2012 olej, płótno;
50 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Wacław GIBASZEK (ur. 1953)

452
Kompozycja olej, płótno;
60 x 72 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Zdzisław OTELLO HORODECKI (ur. 1948)

453
Południe zegarmistrza wschodu - aleatoryzm, 2011 akryl, płótno;
70 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Maximilian DELIUS (ur. 1958)

501
Szczęście małżeńskie brąz patynowany, marmurowa podstawa,
wys. fig.: 33 cm, wys. całkowita: 37,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Tadeusz ŁODZIANA (1920-2011)

502
Spiralna, lata 70. XX w. brąz złocony na drewnianym postumencie;
wys. całości 25,5 cm, wym. rzeźby 21,5 x 11,5 x 8 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

601
Amor niosący gęś Miśnia, model Michaela Victora Aciera (1736-1799)
z ok. 1776, powtórzenie z XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

602
Pastuszek z psem Miśnia, XX w.,
powtórzenie wg modelu z XVIII w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

603
Grupa: Trzy wieśniaczki Ćmielów, ok. poł. XX w.
- okres powojenny(?).
Cena wywoławcza. 1 400 zł

604
Para flecików z dekoracją europejską: postać tancerza i tancerki
Holandia, Delft, warsztat Inde Porseleyne Fles
okres Johannesa Harleesa, lata ok.1770-1795
Cena wywoławcza. 3 000 zł

605
Amfora neorenesansowa z miniaturą Alegoria płodności Włochy, Doccia k/Florencji,
manufaktura Richard-Ginori, XX w.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

606
Para waz dekoracyjnych Francja, nieokreślona wytwórnia,
ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

607
Miseczka Niemcy, Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany
(KPM), 1849-1870
Cena wywoławcza. 600 zł

608
Kosz ażurowy z dekoracją kwiatową Niemcy, Miśnia, 1 poł.XIX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

609
Misa z reliefem owocowo-kwiatowym Niemcy, wytwórnia Rosenthala, Selb (Bawaria),
okres międzywojenny
Cena wywoławcza. 700 zł

610
Talerz z kogutem Francja, Bretania - wyrób ludowy,
pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

611
Wazon huculski Pokucie, Kosów, Paulina lub Grzegorz Cwiłyk,
2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 360 zł

612
Wazonik - pucharek huculski Polska, Pokucie - ludowy wyrób huculski,
XX w. (okres międzywojenny?).
Cena wywoławcza. 300 zł

613
Figurka mężczyzny Chiny, Dynastia Jin [265-420 n.e.].
Cena wywoławcza. 8 000 zł

614
Wazonik Chiny, Dynastia Han [206 p.n.e. - 220 n.e.].
Cena wywoławcza. 8 000 zł

701
Komplet do kawy i herbaty plater (biały metal srebrzony),
nie sygnowany. Niemcy?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

702
Osłona na butelkę plater; Niemcy, Geislingen, Württembergische
Metallwarenfabrik (WMF), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

703
Mlecznik plater sygnowany; Warszawa,
Wytwórnia Sreber i Platerów Józefa Frageta, 1850
Cena wywoławcza. 1 200 zł

704
Taca srebrzony (nr modelu 0196); Warszawa,
firma Norblin (Norblin, Br. Buch i T. Werner), ok. 1915
Cena wywoławcza. 2 000 zł

705
Para świeczników plater; Warszawa, Fabryka Wyrobów
Srebrnych i Platerowanych Józef Fraget,
2 poł. XIX w. (przed 1896)
Cena wywoławcza. 1 300 zł

706
Cukiernica skrzynkowa neorokokowa plater; Austria?,
monogram firmy K i Co, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł