Andrzej LACHOWICZ (ur. 1939)
Nr katalogowy101
Znak metafizyczny I, 1998
serigrafia papier, 64 x 41 cm;
opisana u dołu
Cena wywoławcza.
650 zł
Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)
Nr katalogowy103
Danger religion is not a weapon
szablon, 45 x 95,5 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2003 29/30 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Jan TARASIN (ur. 1926)
Nr katalogowy105
Zapisy, 2006
serigrafia, papier, 69,5 x 100 cm;
opisana u dołu: Zapisy 34/60 Jan Tarasin 06
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Stefan SUBERLAK (1928 - 1994)
Nr katalogowy107
Gospodarz 8
linoryt, papier, 84 x 66 cm;
sygn. i dat na płycie oraz p. d.: St. Suberlak 1986;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy109
Natchnienie
litografia barwna, papier, 54 x 71 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Nr katalogowy111
Z cyklu "Folwark zwierzęcy", 1974
litografia barwna, papier, 70 x 49,5 cm;
sygn. u dołu: 18/100 Lebenstein 74
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Nr katalogowy113
Bez tytułu, 1966
piórko, tusz, papier, 24 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: ERosenstein / 1966
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Nr katalogowy115
Twarz, 1991
tusz, papier, 24 x 29 cm;
sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)
Nr katalogowy117
Nimfy
druk unikatowy, papier, 21 x 29 cm (odcisk);
sygn. u dołu: 38/18 A Nimfy 17 FBS 03
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Jerzy PIWOWARCZYK
Nr katalogowy202
Bez tytułu z cyklu Mój dialog z naturą
2008; fotografia barwna, papier fotograficzny,
38 x 25 cm, sygn., dat. i opisana na odwrocie
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Paweł KWIEK (ur. 1951)
Nr katalogowy204
Ostatnie zdjęcia sztuki awangardowej, 20
2 fotografie barwne, papier, 13,5 x 20,5 cm
(wymiar każdej z nich, wymiar odbitki)
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Nr katalogowy301
Maestro
gwasz, papier, 28 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jerzy PIOTROWICZ (ur. 1943)
Nr katalogowy303
Porwanie Europy, 1996
olej, sklejka, 31 x 34 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Nr katalogowy305
Postać z aniołem, 2004
olej, płótno, 90 x 120 cm; sygn. i dat.
na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2004
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Stefan GIEROWSKI (ur.1925)
Nr katalogowy307
Bez tytułu, 1979
akwarela, papier, 71 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: SGierowski 79
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)
Nr katalogowy309
Jeźdźcy, 1962
akwarela, gwasz, papier, 53 x 81 cm;
sygn. i dat. p.d.: Eugeniusz Geppert 1962
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy311
Iza - Myczkowce
akryl, płótno, 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: E. DWURNIK / 2003 /MYCZKOWCE
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy313
Kanibale, 1986
olej, płótno, 160 x 149 cm;
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Alfred LENICA (1899 - 1977)
Nr katalogowy315
Bez tytułu
technika własna, gwasz, papier, 48 x 62,5 cm;
sygn. p. d.: Lenica; na odwrocie napis: LENICA
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)
Nr katalogowy317
Relief, 1980
technika własna, akryl, sklejka, płyta pilśniowa,
44 x 44 cm; dat. i sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Nr katalogowy319
Obraz XCII, 1960
olej, płótno, 132 x 97 cm;
sygn. p.d.: Gierowski;
Cena wywoławcza.
500 000 zł
Bolesław UTKIN (1913 - 1993)
Nr katalogowy321
Kompozycja z kołem
olej, płyta pilśniowa, 70 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza.
8 800 zł
Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)
Nr katalogowy323
Bez tytułu
tusz, kredka, ołówek, papier, 40,5 x 29 cm
(w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)
Nr katalogowy325
Kompozycja fakturalna Nr. 360, 1960
technika mieszana; 90 x 50 cm;
Obraz pochodzi bezpośrednio od rodziny artysty.
Cena wywoławcza.
90 000 zł