Nr katalogowy: 110

Henryk HAYDEN (1883 - 1970)

Nr katalogowy: 110

Martwa natura z dzbanem i muszlami, 1962

litografia barwna, papier, 37 x 51 cm; sygn. p. d.: Hayden 62; l. d.: EA XXX/XXX