Nr katalogowy: 310

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

Nr katalogowy: 310

Kompozycja, 1994

akwarela, karton, 36,8 x 54,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Dominik 1994 (ołówkiem)