Nr katalogowy: 309

Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)

Nr katalogowy: 309

Jeźdźcy, 1962

akwarela, gwasz, papier, 53 x 81 cm; sygn. i dat. p.d.: Eugeniusz Geppert 1962