Nr katalogowy: 111

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

Nr katalogowy: 111

Z cyklu "Folwark zwierzęcy", 1974

litografia barwna, papier, 70 x 49,5 cm; sygn. u dołu: 18/100 Lebenstein 74