Nr katalogowy: 305

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

Nr katalogowy: 305

Postać z aniołem, 2004

olej, płótno, 90 x 120 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2004