Nr katalogowy: 316

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

Nr katalogowy: 316

Karnawał, 1958

olej, płótno, 64,8 x 81,2 cm; sygn. p. d.: T. Dom; na odwrociu napis: Karnawał /T. Dominik;