Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

327
Trusia, 1966 olej, płótno, 120 x 61,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie: t. Brzozowski / 1966.
Cena wywoławcza. 190 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

328
Kobiety przy oknie olej, tempera, deska, 16,5 x 25 cm; na odwrocie dedykacja
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

329
Martwa natura olej, sklejka, 22 x 30 cm; na odwrocie napis: Jerzy Nowosielski
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)

330
Przetrwanie kultury, 2005 olej, blacha, 100 x100 cm; sygn. na odwrocie: Twożywo 2005 (flamastrem)
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Dariusz KOROL (ur. 1966)

331
Bez tytułu, 2003 kopeć świecowy na płótnie, 120 x 120 cm; sygn. na blejtramie: DARIUSZ KOROL 2003 r.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

332
Cena wywoławcza. 36 000 zł

Andrzej URBANOWICZ (ur. 1938)

333
Listy do Eris olej, płótno, 70 x 70 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Lech KUNKA (1920 - 1978)

334
Kompozycja z kołami olej, sklejka, 110 x 44 cm; sygn. p.d.: L. Kunka i dat.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Roman MODZELEWSKI (1912 - 1997)

335
Kompozycja fakturalna technika własna, pilśnia, 49,5 x 60 cm; sygn. p. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1988
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Marek PALUCH (ur. 1954)

336
Lato w locie, 2008 olej, płótno, 80 x 80 cm; na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

337
28 VI 1994 olej, płótno, 41 x 27 cm; na odwrocie, na blejtramie napis: 9/94 28 VI 1994
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Zdzisław SALABURSKI (1922 - 2007)

338
XXXI, 1965 olej, płótno, 90 x 65 cm; na odwrocie napisy autorskie: Z Salaburski / 1965 / Warszawa / XXXI
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

339
W2 tempera, papier, 21,5 x 20 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: marianbogusz 60; l. d.: W2
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

340
Bez tytułu, 1971 olej, płyta pilśniowa, 73 x 91 cm; sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI 71;
Cena wywoławcza. 80 000 zł

Dariusz SOBOCIŃSKI (ur. 1949)

341
Aura zielona akryl, płótno, 120 x 170 cm; sygn. na odwrocie na krośnie malarskim;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

WITOLD-K (ur. 1923)

342
P-71-1031 olej, płótno, 36,5 x 28 cm; sygn. l. d.: Witold-K; na odwrocie tytuł, oraz nalepka z Sotheby's;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Ewa SADOWSKA (ur. 1953)

343
Cykl "Inspiracje" - Bałtyk, 2007 olej, płótno, 90 x 120 cm; sygn. p. d.: E. SADOWSKA '07;
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

344
Z cyklu Morskie Oko - Deszcz II, 1997 olej, płótno, 68,5 x 78 cm; sygn. p. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)

345
Martwa natura olej, płótno, 59,5 x 79 cm
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

346
Melancholia, 2003 olej, płyta, 70 x 100 cm; sygn. i dat. u dołu: Senti 2003; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Henryk WANIEK (ur. 1943)

347
Martwa z butelką piwa olej, płótno naklejone deskę, 34 x 51,8 cm
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Henryk WANIEK (ur. 1943)

348
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

349
Złe w dobrym olej, płótno, 32,8 x 26 cm; sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

350
Uzdrowicielska moc wyobraźni olej, płótno, 38 x 30,5 cm; sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

351
Modląca się olej, pilśnia, 54 x 57 cm, sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Teofil OCIEPKA (1891 - 1978)

352
Smok olej, tektura, 40 x 29,5 cm; sygn. p. d.: T. Ociepka / 67 r.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Jarosław KOZŁOWSKI (ur. 1945)

353
Martwa natura, 1966 olej, płótno, 90 x 130 cm; sygn. p. g.: JK.66
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Aleksander ALEKSIEJIEW (XX w.)

354
Partia, 1990 olej, płótno, 120 x 150 cm; sygn. i dat. p.d.: AA (monogram) I 90;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jewgienij JEROCHIN (XX w.)

355
Stare sieci, 1988 olej, płótno, 123 x 140 cm; napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Stanisław WYSOCKI (ur. 1949)

401
Wave Princess brąz, wys. 100 cm; sygn. na podstawie
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Stanisław WÓJTOWICZ (1920 - 1991)

402
Drzewko świąteczne drewno, ryt, wys. 104 cm; na odwrocie nalepka
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Marta OSTROWSKA (ur. 1960)

403
Tors - głowa drewno lipowe, wys. 68 cm; sygn. na spodzie monogramem artystki
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Tadeusz ŁODZIANA (ur. 1920)

404
Portret Kazimierza Górskiego brąz patynowany, wys. 36 cm; sygn. z tyłu: TŁ (monogram wiązany)
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Bazyli WÓJTOWICZ (1899 - 1985)

405
Nike - projekt pomnika na Cytadeli gips polichromowany, wys. 74 cm
Cena wywoławcza. 4 500 zł