Nr katalogowy: 109

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

Nr katalogowy: 109

Natchnienie

litografia barwna, papier, 54 x 71 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem)