Nr katalogowy: 102

Théo TOBIASSE (ur. 1927)

Nr katalogowy: 102

Kobiety we wnętrzu

litografia barwna, papier, 52,5 x 72 cm; sygn. p.d.: Theo Tobias; nakład l.d.: 124/225