Nr katalogowy: 311

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 311

Iza - Myczkowce

akryl, płótno, 70 x 50 cm; sygn. p. d.: E. DWURNIK / 2003 /MYCZKOWCE