Zbigniew LIBERA (ur. 1959)

301
KZL LEGO 1996 4/10, 7 obiektów zestaw 7 obiektów: 6742, 6753, 6752, 6741, 6743, 6773, 6772
estymacja: 190 000 - 225 000 zł

Zbigniew LIBERA (ur. 1959)

302
Robotnicy, z cyklu: Pozytywy, 2002-2003 wydruk pigmentowy/ papier archiwalny, 40 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Zbigniew Libera (ołówkiem).
estymacja: 5 000 - 6 500 zł

Zbigniew LIBERA (ur. 1959)

303
Che. Następny kadr, z cyklu: Pozytywy, 2002-2003 wydruk pigmentowy, papier archiwalny; 40 x 60 cm,
estymacja: 5 000 - 6 500 zł

Jerzy JARNUSZKIEWICZ(1919 - 2005)

304
Bez tytułu relief, aluminium; 120 x 80 cm;
sygn. p.d.: K
estymacja: 70 000 - 85 000 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

305
Bez tytułu nr 22, 2010 akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2010
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Apoloniusz WĘGŁOWSKI (ur. 1951)

306
Obraz 110, 1990 olej, płótno; 88 x 54 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: APOLONIUSZ / WĘGŁOWSKI / 1990 / OLEJ / OBRAZ 110 oraz dedykacja.
estymacja: 20 000 - 30 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

307
Czas który minął, 2008 olej, płótno; 55 x 43 cm
estymacja: 32 000 - 38 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

308
Pejzaż olej, płótno; 55 x 65 cm;
sygn. p. d.: Dominik.
estymacja: 42 000 - 50 000 zł

Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

309
Bez tytułu, 2014 olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2014 Z. M. Dowgiałło.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

310
Bez tytułu, 1992 olej, płótno; 100 x 117 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1992 Dowgiałło;
estymacja: 13 000 - 16 000 zł

Lutka PINK (1906-1998)

311
Martwa natura, 1948 olej, płótno;
54 x 65 cm;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

312
Pejzaż z młynami wodnymi, 1967 olej, płótno, 74 x 99 cm;
sygn. i dat. p. d.: Szancenbach / 67;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
Cena sprzedaży 20 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

313
Smogen, 1997 olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Cena oferowana 18 000 zł

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

314
Pejzaż olej, tektura; 42 x 54 cm;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)

315
Błękitna zatoka, 2000 olej, płótno; 130 x 140 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Karpowicz 2000;
estymacja: 27 000 - 32 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (1934 - 2020)

316
Ogród niepielony, 1992 olej, płótno; 73,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Narzyński 1992
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

317
Pokój z widokiem zamienię II, 2015 olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Juliusz Narzyński / 2015
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 000 zł

Janusz LEWANDOWSKI (1937-2022)

318
Pocałunek olej, płótno; 51 x 78 cm;
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 17 000 zł

Michał PISERA (ur. 1976)

319
Bez tytułu, 2022 akryl, olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: M. PISERA / 2022.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Michał PISERA (ur. 1976)

320
Bez tytułu, 2022 olej, akryl, płótno; 100 x 120 cm;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Tadeusz ŚWINIARSKI (ur. 1961)

321
Bez tytułu, 2009 olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. p. g.: T. ŚWINIARSKI / 2009.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł

Malwina ŻOŁYNIAK

322
Uwolnienie niebieskiego ptaka, 2022 olej, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Żołyniak;
estymacja: 3 400 - 4 000 zł

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

323
Akt w czerwieni, 2022 olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: JŻołyniak;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

324
Swing, 2022 olej, płótno; 60 x 80 cm:
sygn. na dole pośrodku: J. Żołyniak;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena oferowana 4 500 zł

Jarosław CIERLIKOWSKI (ur. 1964)

325
Martwa natura, 1999 olej, płótno; 75 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cierlikowski 99.;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Andrzej LIPNIEWSKI - SIP(1945-2019)

326
Sensens późnych oczekiwań, 1977 olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: [monogram] / 1977;
estymacja: 19 000 - 22 000 zł

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

327
Bezkres, 2021 olej, płótno; 60 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / "Bezkres" / olej, płótno; 60 x 50 / 2021.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

328
Bez tytułu (57), 2019 akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. g.: ĆWiERTNIEWICZ'19;
estymacja: 3 000 - 3 800 zł

Marek SUŁEK (ur. 1963)

329
Lew morski, 1989 olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sułek 89;
estymacja: 5 500 - 6 600 zł

Zbigniew SPRYCHA (ur. 1959)

330
Kompozycja, 1993 olej, płótno; 92 x 120 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. SPRYCHA 93.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

331
Marzyciel, 2022 olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANTOSZCZYK / "MARZYCIEL" 2022 / OLEJ/PŁÓTNO 120/100 CM.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

332
Obrońca światła, 2022 olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANTOSZCZYK / "OBROŃCA ŚWIATŁA" 2022 / OLEJ/PŁÓTNO 120/100 CM.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Tadeusz DOROTA (1937-2005)

333
Skorpion olej, technika własna, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. d.: T. DOROTA;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)

334
L-5, 2014 olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: M. S'14 L-5
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Marian POŹNIAK (1928-2009)

335
Ostrów Tumski, 1962 olej, płótno; 56 x 62 cm;
sygn. p. d.: M.Z. POŹNIAK;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Jan NALIWAJKO (1938-2017)

336
Kompozycja abstrakcyjna, 1968 olej, kolaż, płótno; 81,5 x 116,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Naliwajko 1968;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 700 zł

Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946)

337
Z cyklu: Hommage dla Pollocka, 2015-2018 olej, płótno; 88 x 110 cm;
sygn. i dat. p. d.: CZ. Romanowski 2015/18;
estymacja: 9 000 - 10 000 zł

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

338
Babia Góra - Zawoja olej, płótno; 62 x 82 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski;
estymacja: 7 500 - 9 500 zł

Maria DAWSKA (1909-1993)

339
Bajki malowane. Babie lato olej, płyta pilśniowa; 61 x 47 cm;
Na odwrocie napis: "Bajki malowe / Babie lato" / 61 x 48
estymacja: 2 600 - 3 000 zł

Leszek MISIAK (ur. 1943)

340
Okno, 1989 olej, płótno, 80 x 100 cm; sygn. i dat. l. d.: Leszek Misiak 1989, na odwrocie opis autorski : LESZEK MISIAK / "OKNO" / 1989 / OLEJ oraz stemple wywozowe
estymacja: 7 500 - 9 000 zł

Bogdan KORCZOWSKI (ur. 1954)

341
Laniakea, 2016 olej, technika własna, płótno; 130 x 100 cm;
sygn. p.d.: Korczowski
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Stanisław KLIMOWSKI (1891 - 1982)

342
Dom na wzgórzu olej, płótno; 55 x 66 cm;
na odwrocie nalepka z napisem: "Wojewódzkich Targów Plastyki" w Katowicach 1973 r.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Bogdan Korczowski (ur. 1954)

343
Orbium, 2012 olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. p.d.: KORCZOWSKI;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

344
Seascape in Karitsa, 2016 akwarela, papier; 29 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

345
Pisciotta, Via Pendino, 2009 olej, płótno; 56 x 49 cm;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Tomasz KOŁODZIEJCZYK (ur. 1976)

346
Stara łódź, 2014 akryl, płótno; 53 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „STARA ŁÓDŹ” / TOMASZ / KOŁODZIEJCZYK / 2014, na krośnie wymiary: 53 x 90.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł

Yuliya STRATOVICH (ur. 1989)

347
Foggy Mountains, 2020 akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Foggy Mountains / Acrylic on canvas / 100 x 100 / 2020.
estymacja: 2 900 - 3 500 zł

Romana LIPEŻ (1917-2003)

348
Górski pejzaż, 1970 olej, płótno; 75 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: LIPEŻ 1970;
estymacja: 4 500 - 5 400 zł