Nr katalogowy: 344

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

Nr katalogowy: 344

Seascape in Karitsa, 2016

akwarela, papier; 29 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);
estymacja: 1 200 - 1 400 zł