Nr katalogowy: 348

Romana LIPEŻ (1917-2003)

Nr katalogowy: 348

Górski pejzaż, 1970

olej, płótno; 75 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: LIPEŻ 1970;
estymacja: 4 500 - 5 400 zł