Nr katalogowy: 341

Bogdan KORCZOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 341

Laniakea, 2016

olej, technika własna, płótno; 130 x 100 cm;
sygn. p.d.: Korczowski
estymacja: 4 000 - 5 000 zł