Nr katalogowy: 342

Stanisław KLIMOWSKI (1891 - 1982)

Nr katalogowy: 342

Dom na wzgórzu

olej, płótno; 55 x 66 cm;
na odwrocie nalepka z napisem: "Wojewódzkich Targów Plastyki" w Katowicach 1973 r.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł