Nr katalogowy: 312

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

Nr katalogowy: 312

Pejzaż z młynami wodnymi, 1967

olej, płótno, 74 x 99 cm;
sygn. i dat. p. d.: Szancenbach / 67;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
Cena sprzedaży 20 000 zł