Nr katalogowy: 326

Andrzej LIPNIEWSKI - SIP(1945-2019)

Nr katalogowy: 326

Sensens późnych oczekiwań, 1977

olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: [monogram] / 1977;
estymacja: 19 000 - 22 000 zł