Nr katalogowy: 316

Juliusz NARZYŃSKI (1934 - 2020)

Nr katalogowy: 316

Ogród niepielony, 1992

olej, płótno; 73,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Narzyński 1992
estymacja: 4 500 - 5 500 zł