Nr katalogowy: 343

Bogdan Korczowski (ur. 1954)

Nr katalogowy: 343

Orbium, 2012

olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. p.d.: KORCZOWSKI;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł