Nr katalogowy: 346

Tomasz KOŁODZIEJCZYK (ur. 1976)

Nr katalogowy: 346

Stara łódź, 2014

akryl, płótno; 53 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „STARA ŁÓDŹ” / TOMASZ / KOŁODZIEJCZYK / 2014, na krośnie wymiary: 53 x 90.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł