Nr katalogowy: 361

Roman MODZELEWSKI (1912-1997)

Nr katalogowy: 361

Kompozycja, 1982

technika własna, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELWSKI / 1982;