Nr katalogowy: 358

Stefan CENTOMIRSKI (ur. 1928)

Nr katalogowy: 358

Nasze kwiaty, 2005

olej, collage, płótno, 89,5 x 120 cm;
sygn. p. d.: S. Centomirski.