Nr katalogowy: 318

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 318

Szał

litografia, papier; 41 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem u dołu: Lebenstein; 82/100.