Nr katalogowy: 342

Bohdan WRÓBLEWSKI (1931-2017)

Nr katalogowy: 342

Stare samochody, lata 90. XX w.

14 sygn. projektów ilustracji przeznaczonych do publikacji książkowych i prasowych,
gwasz, karton; różne formaty, przeważnie 12 x 17 cm.