Nr katalogowy: 319

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 319

Twórca

litografia barwna, papier; 41 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem p. g.: Lebenstein; 81/100