Nr katalogowy: 355

Alojzy BALCERZAK (ur. 1930)

Nr katalogowy: 355

Krajobraz z Norwegii, 2000

olej, płótno; 50 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Balcer. 2000 r.;