Nr katalogowy: 336

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 336

Bez tytułu, 1980

ołówek, papier; 47 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: W. Popielarczyk 1980.