Przyjmujemy zlecenia aukcyjne:
Dział sztuki współczesnej:
m.szewczyk@rempex.pl
+48 605 325 918
Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)
Nr katalogowy414
Kręgi I, 1968
olej, płótno; 87 x 68 cm;
opisany na odwrocie: ROMAN ARTYMOWSKI, 1968 / olej / „KRĘGI”.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
13 000 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Nr katalogowy415
Bez tytułu (48), 1977-2014
olej, płótno; 100 x 81 cm; sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz ‘14;
sygn. na krośnie malarskim: ĆWIERTNIEWICZ, na płótnie numery: 48 (w kole) / 12/3/14;
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
1 000 zł
Janusz ORBITOWSKI (1940-2017)
Nr katalogowy417
Relief 5/94, 1994
akryl, relief, płótno, płyta; 61 x 42 cm;
na odwrocie opis autorski: Janusz ORBITOWSKI 1994 / 5/94 61 x 42.
estymacja: 14 000 - 16 000 zł
estymacja: 14 000 - 16 000 zł
13 000 zł
Zbyszko OLEŚ-WOLLENBERG (ur. 1960)
Nr katalogowy418
Broken life, 2017
akryl, płótno; 40 x 30 cm;
opisany na odwrocie: „BROKEN LIFE” / 2017 / Zbyszko / Oleś-Wollenberg.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 000 zł
Kajetan SOSNOWSKI (1913-1987)
Nr katalogowy419
Bez tytułu, z cyklu: Obrazy szyte, koniec lat 70. XX w.
technika własna, szycie, płótno; 81 x 81 cm;
Lit.: Sztuka współczesna z kolekcji Wojciecha Fibaka, Bydgoszcz 2018, s. 212.
estymacja: 55 000 - 65 000 zł
estymacja: 55 000 - 65 000 zł
45 000 zł
Hanna CYWIŃSKA - ZAWA (ur. 1939)
Nr katalogowy420
„Epizod” [praca inspirowana tomikiem poezji Zbigniewa Herberta „Hermes, pies i gwiazda” 1957], 2005
technika własna, sklejka; 60 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Zawa 2005
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
8 000 zł
Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)
Nr katalogowy422
Bez tytułu, 1964
olej, płótno; 120 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZIEMSKI 64.
estymacja: 45 000 - 55 000 zł
estymacja: 45 000 - 55 000 zł
35 000 zł
Richard ANUSZKIEWICZ (ur. 1930)
Nr katalogowy423
Kompozycja, 1983
technika własna (akryl, płyta); 16 x 13,5 cm;
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: ANUSZKIEWICZ 1983.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Mariusz ŁUKAWSKI (ur. 1950)
Nr katalogowy424
Kompozycja, 1974
olej, płótno; 60 x 70 cm;
na odwrocie napis: ŁUKAWSKI
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
na odwrocie napis: ŁUKAWSKI
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 000 zł
Zofia ARTYMOWSKA (1923-2000)
Nr katalogowy426
Wind, 1965
olej, płótno; 100 x 71 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZArtym 69;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
6 500 zł
Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)
Nr katalogowy429
Bez tytułu, 1962
olej, sklejka; 22,5 x 52,5 cm;
sygn., dat. wraz z dedykacją na odwrocie: ZBIGNIEW MAKOWSKI
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Nr katalogowy432
Sucha, 2002
olej, płótno; 150 x 120 cm;
na odwrocie opis autorski: Andrzej Tobis
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Marian KONARSKI (1909-1998)
Nr katalogowy435
Fabryka, 1960
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Konarski / III. 60.;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
6 000 zł
Marian KONARSKI (1909-1998)
Nr katalogowy436
Pejzaż, 1996
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marian Konarski / 1996;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 500 zł
Bogdan KORCZOWSKI (ur. 1954)
Nr katalogowy438
Plein soleil [W pełni słońca], 2007
olej, płótno; 116 x 73 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
14 000 zł
Lech KUNKA (1920-1978)
Nr katalogowy440
Portret artysty, 1969
technika własna, płyta; 182 x 122 cm (wymiar całej kompozycji w oprawie);
sygn. i dat. p. d.: L. Kunka 1969 r., sygn. powtórzona śr. d.: L. Kunka;
estymacja: 26 000 - 35 000 zł
estymacja: 26 000 - 35 000 zł
Lech KUNKA (1920-1978)
Nr katalogowy441
Martwa natura z rybami, 1954
olej, płyta; 63 x 93 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
sygn. l. d.: L. Kunka;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
11 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy442
Miedziane tulipany, 2017
olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2017 / E. DWURNIK;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
3 000 zł
Witold ABAKO (ur. 1958)
Nr katalogowy444
Interwały postfizykalne XVIII, 2012
akryl. płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: ABAKO '12;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. l. d.: ABAKO '12;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Piotr MAREK (1950-1985)
Nr katalogowy447
Żołnierz - kosmiczne maszyny
olej, płótno; 100 x 81,5 cm;
na odwrocie napis: Piotr Marek
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
8 000 zł
Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)
Nr katalogowy450
Ni mas ni menos - nr 20 z czarnej serii, 1985/1986
olej, płótno; 185 x 125 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie:
CZARNA SERIA / NI MAS NI MENOS / XX / OL / 1985/1986 / BED. / 185 x 125;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł
estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy451
Pictosophy, 1985
akryl, płótno; 70 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: „Pictosophy” / Truszkowski 1985 May.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
6 000 zł
Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)
Nr katalogowy453
Wschód - Zachód, 1989
olej, płótno; 139 x 99 cm;
sygn. i dat. p. d.: 238 PM [znak artysty];
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Wojciech KOPCZYŃSKI (ur. 1955)
Nr katalogowy456
Bez tytułu, 2017
technika własna (collage), płótno; 70 cm x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WK / WOJCIECH KOPCZYŃSKI / 2017 / 70/100.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
9 000 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Nr katalogowy457
Karuzela, 2018
olej, płótno; 91 x 119 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.M / 2018;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
8 000 zł
Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Nr katalogowy458
Kapryśny sierpień, 2001
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jul. Narzyński 2001;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)
Nr katalogowy460
Tourettes sur Loup, 1968
olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. i dat. śr. d.: W. Zakrzewski 68;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
9 000 zł