Nr katalogowy: 443

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 443

Butelki, 1995

olej, płótno; 38 x 46 cm;
na odwrocie napis autorski: Jacek / SIENICKI / ol.pł / 1995.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł