Nr katalogowy: 446

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

Nr katalogowy: 446

Akt z tulipanem

olej, sklejka, 120 x 67,5 cm
sygn. p. d.: gronowski.
estymacja: 15 000 - 17 000 zł