Nr katalogowy: 431

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 431

AB Owo, 1969

olej, płótno; 194 x 147 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JAN DOBKOWSKI „DOBSON” / „AB OWO” 69 r.
estymacja: 55 000 - 65 000 zł