Nr katalogowy: 438

Bogdan KORCZOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 438

Plein soleil [W pełni słońca], 2007

olej, płótno; 116 x 73 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 14 000 zł