Nr katalogowy: 445

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 445

Interwały postfizykalne XVII, 2012

Akryl, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO '12;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł