Nr katalogowy: 441

Lech KUNKA (1920-1978)

Nr katalogowy: 441

Martwa natura z rybami, 1954

olej, płyta; 63 x 93 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł