Nr katalogowy: 456

Wojciech KOPCZYŃSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 456

Bez tytułu, 2017

technika własna (collage), płótno; 70 cm x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WK / WOJCIECH KOPCZYŃSKI / 2017 / 70/100.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 9 000 zł