Nr katalogowy: 419

Kajetan SOSNOWSKI (1913-1987)

Nr katalogowy: 419

Bez tytułu, z cyklu: Obrazy szyte, koniec lat 70. XX w.

technika własna, szycie, płótno; 81 x 81 cm;
Lit.: Sztuka współczesna z kolekcji Wojciecha Fibaka, Bydgoszcz 2018, s. 212.
estymacja: 55 000 - 65 000 zł
Cena oferowana 45 000 zł