Nr katalogowy: 415

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 415

Bez tytułu (48), 1977-2014

olej, płótno; 100 x 81 cm; sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz ‘14;
sygn. na krośnie malarskim: ĆWIERTNIEWICZ, na płótnie numery: 48 (w kole) / 12/3/14;
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 1 000 zł