Władysław RZĄB (1910 - 1992)

101
Widok miasta linoryt, papier, 40 x 28 cm; na odwrocie potwierdzenie autentyczności
Cena wywoławcza 600 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

102
Imieniny linoryt, papier, 42 x 29,5 cm cm (odcisk płyty); na odwrocie potwierdzenie autentyczności
Cena wywoławcza 600 zł

Lucjan MIANOWSKI (ur. 1933)

103
Ptak na tle morza, 2001 technika mieszana, papier, 52,5 x 42 cm (kompozycja) sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza 600 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

104
Pejzaż fantastyczny grafika komputerowa, papier, 29,2 x 41,3 cm; sygn. p.d.: BEKSIŃSKI (wzdłuż krawędzi)
Cena wywoławcza 1 600 zł

105
Bez tytułu, 1999 grafika komputerowa, papier naklejony na piankę, 86 x 65,5 cm; sygn. i dat. l. d.: Beskiński 99
Cena wywoławcza 2 200 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

106
Bruegel, 1978 linoryt, papier, 81 x 63,5 cm; sygn. u dołu: linoryt "Bruegel" SMłodożeniec 1978
Cena wywoławcza 800 zł

Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920 - 1991)

107
W pracowni, 1954 drzeworyt, papier, 30,6 x 23 cm (odcisk klocka); sygn. p. d.: S. Wójtowicz
Cena wywoławcza 2 000 zł

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

108
Wieża Babel, 1968 akwaforta, papier, 59,5 x 48,5 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: Opałka 68 (ołowkiem)
Cena wywoławcza 5 500 zł

1960- KONFRONTACJE, 1975

109
teka 8 prac; m.in. Marian Bogusz, Jan Tarasin, Tadeusz Dominik Bronisław Kierzkowski, Stefan Gierowski
Cena wywoławcza 4 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

110
Martwa natura tusz, karton, 24 x 34 cm (w świetle oprawy) sygn.: H. S. (dwukrotnie)
Cena wywoławcza 6 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

111
Z cyklu jazzowego tusz, papier, 20 x 28,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: H. Płociennik (ołówkiem)
Cena wywoławcza 700 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

112
Cena wywoławcza 4 000 zł

Maria JAREMA (1908 - 1958)

113
Kompozycja, ok.1955 monotypia, tusz, papier, ok. 26 x 20 cm; sygn. p. d.: Jarema (ołówkiem)
Cena wywoławcza 28 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

114
Portret kobiety, 1995 piórko, tusz, papier, 37,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy) sygn. l. g.: JERZY NOWOSIELSKI 95
Cena wywoławcza 6 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

115
Twarz kobiety piórko, tusz, papier, 29,5 x 21 cm; sygn. l. d.: Jerzy Nowosielski Paris 83
Cena wywoławcza 6 200 zł

Erna ROSENSTEIN (1913 - 2004)

116
Dokąd?, 1977 piórko, tusz, papier, 31,5 x 22 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: 1977 / E. Rosenstein
Cena wywoławcza 2 900 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur.1923)

117
Taniec piórko, tusz, akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier, 29,5 x 42 cm
Cena wywoławcza 19 000 zł

PawełSZANAJCA (ur. 1962)

301
Sous les toits de Paris, 2008 olej, płotno, 100 x 100 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza 4 400 zł

PawełSZANAJCA (ur. 1962)

302
Mapa centrum Paryża 1954, 2008 olej, płotno, 100 x 100 cm; sygn. i dat na odwrocie
Cena wywoławcza 4 400 zł

Wiesław OBRZYDOWSKI (ur. 1938)

303
Dwa akty, 2004 na odwrocie olejna kompozycja architektoniczna olej, płotno, 120,5 x 94,5 cm
Cena wywoławcza 6 000 zł

Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)

304
Para na ulicy, 2008 olej, płotno, 121 x 91 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza 5 300 zł

Urszula BROLL (ur. 1930)

305
Martwa natura, 1973 olej, płótno, 61 x 61 cm; sygn. i dat. na odwrocie: URSZULA BROLL / 1973
Cena wywoławcza 3 000 zł

Juliusz STUDNICKI (1906 - 1978)

306
Trombetiere olej, płotno, 65 x 81 cm; sygn. p.d: STUDNICKI na odwrocie napis autorski : Trombetiere
Cena wywoławcza 14 000 zł

DAWSKA MARIA (1909-1993)

307
Postać olej, papier; 28 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: M D.
Cena wywoławcza 1 500 zł

Mirosław MIRECKI (MIREM) (1926 # 1986)

308
Natura i przedmioty w zieleni, 1965 olej, płótno, 50,5 x 60,5 cm; sygn. i dat. l. d.: Mirem 65
Cena wywoławcza 15 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

309
Bolero gwasz, papier, 48,5 x 33,5 cm; sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza 5 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

310
Edison gwasz, papier, 49 x 34 cm; sygn. l. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza 5 000 zł

Ryszard GANCARZ (ur. 1955)

311
Dzielnica przemian, 2008 rysunek, technika własna, 70 x 100 cm; sygn. i dat. u dołu dwukrotnie: R. GANCARZ 2008
Cena wywoławcza 1 700 zł

Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)

312
Kompozycja, 1969 gwasz, papier, 54 x 74 cm; sygn. z prawej: Zbigniew Makowski VIII 1969
Cena wywoławcza 30 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

313
Krab i cebule, 1993 olej, płótno, 55,5 x 63 cm; sygn. l. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza 16 000 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)

314
Dziewczyna z psem olej, płótno, 65 x 81 cm; sygn. p. d.: LEWANDOWSKI
Cena wywoławcza 10 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

315
Woźnica olej, płótno, 98 x 78 cm; sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza 16 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

316
Przystań II, 2005 olej, płótno, 116 x 89 cm; sygn. i dat. u dołu: Przystań / II / KBereźnicki / 2005
Cena wywoławcza 27 000 zł

Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)

317
Portret kobiety, 2003 olej, płótno, 80 x 60 cm; sygn. l. d.: -R-Z- / -03- oraz na odwrocie
Cena wywoławcza 11 000 zł

Jan Marcin SZANCER (1902 - 1973)

318
Akt kobiety olej, płótno, 65 x 81 cm; sygn. p. d.: JM Szancer / 71 (?)
Cena wywoławcza 5 300 zł

Józef JAREMA (1900 - 1974)

319
Akt olej, tektura, 19,5 x 23 cm; sygn. l. g.: J. Jarema
Cena wywoławcza 5 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)

320
Akt z kwiatem, 1975 olej, płótno, 116 x 89 cm; sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert 1975
Cena wywoławcza 30 000 zł

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

321
Obecność II, 1999 olej, mączka marmurowa, 100 x 80 cm; sygnowany i opisany na odwrocie.
Cena wywoławcza 18 000 zł

Barbara UR (ur. 1933)

322
Dwoje pod drzewem, 2008 collage, płótno, 90 x 70 cm; sygn. i opisany na odwrocie.
Cena wywoławcza 15 000 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)

323
Bez tytułu, 1961 olej, collage, płótno, 123 x 53 cm; sygn. i dat. śr. d.: Hilary 61
Cena wywoławcza 20 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

324
Kompozycja zielono-czerwona, 2001 olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 50 x 50 / 2001
Cena wywoławcza 14 500 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 # 1993)

325
Bez tytułu, 1967 technika własna, relief, sklejka, 100 x 130 cm; w załaczeniu ekspertyza Wandy Kierzkowskiej
Cena wywoławcza 45 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 -1999)

326
Maska III piórko, tusz, gwasz, pastel olejny, tektura, 17,5 x 16,5 cm; sygn. l. d.: Lebenstein
Cena wywoławcza 5 200 zł

Tadeusz KANTOR (1915 - 1990)

327
Bez tytułu technika mieszana, papier, 25,5 x 20,5 cm; sygn. l .d.: T Kantor
Cena wywoławcza 10 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

328
Kompozycja, 1962 olej, deska, 18,5 x 57,5 cm; sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1962
Cena wywoławcza 67 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

329
Abstrakcja, 1956 olej, płyta pilśniowa, 36 x 52 cm; sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1956
Cena wywoławcza 50 000 zł

Andrzej WRÓBLEWSKI (1927 - 1957)

330
Cena wywoławcza 160 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

331
Preludium różowo-szare, 2002 olej, płótno, 63 x 48,5 cm; sygn. l. d.: J. Kraupe; na odwrocie napis autorski.
Cena wywoławcza 15 000 zł