Marek PALUCH (ur. 1954)

332
Ostatnia zima XX w., 2000 technika mieszana, płótno, 92 x 73 cm; sygn na odwrocie: Marek Paluch 2000.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Krystyna DĄBROWIECKA-BORYSOWSKA

333
Pole grawitacji, 1965 olej, płyta pilśniowa, papier-maché, 120 x 150 cm; sygn., sygn. dat. i opisany na blejtramie (flamastrem).
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Alfred LENICA (1899 - 1977)

334
Bez tytułu technika własna, gwasz, papier, 48 x 62,5 cm sygn. p. d.: Lenica.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

335
Szary pejzaż, 2005 olej, płotno, 76,5 x 101 cm; sygn. i dat. l. g.: S. MŁODOŻENIEC 2005;
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)

336
Ślubny, 1962 olej, płótno, 65 x 90 cm; sygn. p. d.: Kobzdej / 1962
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Piotr POTWOROWSKI (1898 - 1962)

337
Bez tytułu, 1958 technika mieszana, papier, 53,5 x 37,5 cm; sygn. p. d.: P.Potworowski; dat. na odwrocie: 1958
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jerzy KUJAWSKI (1921 - 1998)

338
Kompozycja olej, płótno, 70 x 40 cm; sygn. p. d.: Kujawski
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Wojciech TRATKIEWICZ (ur. 1954)

339
Bez tytułu, 2008 olej, płótno, 73 x 73 cm; sygn. i dat. na odwrocie: TRATKIEWICZ 2008
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Adam NIEMCZYC (ur. 1914)

340
Portret przyjaciela, 1963 technika własna; 70,5 x 29 cm; na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

341
Kompozycja fioletowa gwasz, papier, 31 x 21,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: B.UTKIN
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

342
Powitanie Libanu, 1961/62 olej, płótno, 101 x 67 cm; sygn. i dat. l. g.: Mbogusz 62.
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Jan WYŻYKOWSKI (ur. 1956)

343
Wnętrze, 2008 akryl, płótno, 66 x 66 cm; sygn. i dat. na odwrocie.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan WYŻYKOWSKI (ur. 1956)

344
Powierzchnia, 2008 akryl, płótno, 95 x 95 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jan Wyżykowski / 2008
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

345
Bez tytułu, 2008 technika własna, akryl, tynk akrylowy, sklejka, obraz złożony z 4 części, każda: 34 x 34 cm.
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Henryk WANIEK (ur. 1943)

346
Podwójna wspinaczka, 1989 olej, płótno, 43 x 53 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

347
Pejzaż niebieski, 1989 olej, płótno, 46 x 38 cm; sygn. na odwrocie na blejtramie.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Szymon ZIAREK (ur. 1985)

348
Spacer przeziębionych introwertyków olej, płótno, 120 x 70 cm; na odwrocie obszerny tekst
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

349
Smögen - fala III olej, płótno, 85 x 95 cm; sygn. p. d.: Szancenbach; na odwrocie napis autorski:
Cena wywoławcza. 27 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

350
P-70-2016, 1970 olej, płótno, 122 x 61 cm; sygn. l. g.: Witold-K. 1970;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

351
Głowa mężczyzny olej, płótno, 18 x 13 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: Olbinski
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

352
Random wedding, 2000 olej, płótno, 57 x 44 cm; sygn. l. d.: Olbiński.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

401
Postać drewno, wys. 97 cm
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Theodore ROSZAK (1907 - 1981)

402
Gnijąca czaszka brąz patynowany, wys. 40 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Tadeusz ŁODZIANA (ur. 1920)

403
Mała, 1970 brąz na dębowej podstawie, 15 x 9 x 12 cm; sygn. TŁ (monogram wiązany)
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Marek JANIAK (ur. 1953)

501
Postrzeganie odmienne-zapis podróży I, 1 kompozycja fotograficzna, 9 fotografii czarno-białych, brom, papier na kartonie, 56 x 72 cm (wymiar całości)
Cena wywoławcza. 13 000 zł