Nr katalogowy: 323

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)

Nr katalogowy: 323

Bez tytułu, 1961

olej, collage, płótno, 123 x 53 cm; sygn. i dat. śr. d.: Hilary 61