Nr katalogowy: 308

Mirosław MIRECKI (MIREM) (1926 # 1986)

Nr katalogowy: 308

Natura i przedmioty w zieleni, 1965

olej, płótno, 50,5 x 60,5 cm; sygn. i dat. l. d.: Mirem 65