Nr katalogowy: 331

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

Nr katalogowy: 331

Preludium różowo-szare, 2002

olej, płótno, 63 x 48,5 cm; sygn. l. d.: J. Kraupe; na odwrocie napis autorski.