Nr katalogowy: 108

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

Nr katalogowy: 108

Wieża Babel, 1968

akwaforta, papier, 59,5 x 48,5 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: Opałka 68 (ołowkiem)