Nr katalogowy: 320

Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)

Nr katalogowy: 320

Akt z kwiatem, 1975

olej, płótno, 116 x 89 cm; sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert 1975