Nr katalogowy: 306

Juliusz STUDNICKI (1906 - 1978)

Nr katalogowy: 306

Trombetiere

olej, płotno, 65 x 81 cm; sygn. p.d: STUDNICKI na odwrocie napis autorski : Trombetiere