Nr katalogowy: 324

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Nr katalogowy: 324

Kompozycja zielono-czerwona, 2001

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 50 x 50 / 2001