Nr katalogowy: 328

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

Nr katalogowy: 328

Kompozycja, 1962

olej, deska, 18,5 x 57,5 cm; sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1962